Броварня Капітна

Кілійська Броварня “Капітан”

На Кілійській броварні пиво зварене за німецьким законом «Про чистоту пива». Виробництво здійснюється на сучасному німецькому обладнанні, встановленому та налаштованому професіоналами фірми-виробника. Контроль за технологічним процесом ведуть досвідчені технологи, що гарантує високу якість продукції.

Пиво ТМ «Kapitan» виготовляється з високоякісної сировини, включаючи:

  • солод вітчизняного та імпортного виробництва;
  • хміль від провідного німецького виробника;
  • дріжджі SafLager;
  • спеціально підготовлену воду, відповідну до стандартів Пільзенської.

Всі сорти пива ТМ «Kapitan» створені на основі класичних рецептів чеських пивоварів. Наше пиво не піддається пастеризації та не містить консервантів, завдяки чому в напої зберігаються корисні дріжджові культури, що позитивно впливають на здоров’я.

Де купити Капітан Сільвер?

Де купити Пиво Капітан Сільвер

Де купити Капітан Блек?

Де купити Пиво Капітан Блек

Де купити Капітан Жигулівське?

Де купити Пиво Капітан Жигулівське

Де купити Капітан Голд?

Де купити Пиво Капітан Голд

Класична Схема Пивоваріння

Переваги приготування пива за класичною технологією

Класична технологія приготування пива має значні переваги перед прискореними методами. Основна відмінність класичної схеми пивоваріння полягає у тому, що процеси бродіння відбуваються в окремих бродильних ємностях, а молоде пиво дозріває в табірних танках при низьких температурах. Це забезпечує гармонійний і збалансований смак та аромат напою.

На Кілійській броварні класична технологія виробництва пива була розроблена та введена в експлуатацію за німецьким проектом і залишається незмінною з моменту заснування броварні.

  • Процес варіння пивного сусла займає до 8 годин.
  • Процес бродіння триває від 5 до 10 днів.
  • Після цього пиво надходить у технологічні ємності для доброджування, де воно дозріває протягом 21-46 діб, формуючи унікальний смако-ароматичний букет та сортові особливості справжнього зрілого пива.
  • Все обладнання на Кілійській броварні відповідає найвищим стандартам якості і оснащене новітньою системою автоматизації, що гарантує стабільну якість продукції.